Konec školního roku:
   •   Konec školního roku – pokud si přejete odhlásit na poslední den školního roku – tedy den vysvědčení, učiňte tak co nejdříve, bereme odhlášky kvůli objednávkám jen do pondělí 28. 6.
   •   Končící žáci po posledním obědě odevzdají u okénka paní vedoucí funkční neponičený čip a dostanou zpět zálohu 115,- Kč. Poničené čipy a stravovací karty se nevrací.
   •   V první polovině července vracíme strávníkům všechny přeplatky, pokud převyšují 100,- Kč, zpět na účty, končícím žákům veškeré přeplatky. Pokud si strávníci v poslední době měnily účet a nenahlásili v jídelně, je nutné, aby tak učinili co nejdříve, aby peníze přišly bez problému opět plátci.
   •   Trvalé příkazy k platbě stravy se sjednávají na období srpen až květen – tedy 10 plateb za rok, platba by měla být uhrazena nejpozději do konce předcházejícího měsíce, než nastane stravování. Na obědy je to dle věkových kategorií 7-10 let 560,- Kč, 11-14 let 600,- Kč, 15 a více let 680,- Kč. Na svačinky 300,- Kč měsíčně.
   •   Pokud žák věkově přechází do další kategorie v nastávajícím školním roce (školní rok platí až do srpna 2022), spadá do vyšší věkové kategorie již od září 2021. Je nutno dle věkové kategorie i opravit platby na stravu. V případě nejasností napište svůj dotaz na mejl dvorakova@www.zsmutenicka.cz nebo zavolejte na tel.: 544 210 894
   •   Přihlašování stravy na začátku školního roku
    • pro stávající strávníky – kdo má přihlašovací údaje na www.strava.cz  se mohou od 25.8. přihlašovat, nebo zatelefonovat na 544 210 894 nebo napsat email na dvorakova@www.zsmutenicka.cz – stačí jméno, třída a od kdy chcete dítě přihlásit (svačinky budou připravovány od druhého týdne), strávníci platící konkrétní částku se zeptají na výši platby
    • pro nové strávníky – musí přijít osobně vyplnit přihlášku, přečíst si provozní řád a tím se seznámit se způsobem stravování, přihlašování a odhlašování stravy – naleznete na webu školy (tam naleznete i formulář – přihláška, kterou můžete už vyplněnou přinést s sebou) a je nutno si zakoupit čip za 115,- Kč (vratný) nebo kartu 35,- Kč (nevratná)
   • úřední dny a hodiny pro nové strávníky na vyřízení stravování:
    pondělí 30.8.    9:00 – 12:00   13:00 – 15:00
    úterý     31.8.    9:00 – 12:00   13:00 – 17:00