V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Atletické medailové žně pokračují
Po úspěších žáků 2. stupně v Poháru rozhlasu se atletických závodů zúčastnili i čtyři žáci 1. stupně. Jejich městské finále atletického trojboje se pro jednu z našich žákyň proměnilo v medailové hody. Sofie Medková získala čtyři medaile. Po dvou 2. místech v hodu a sprintu, zvítězila ve skoku dalekém i v celém atletickém trojboji.
Pátou medaili pro náš tým přidala Sofiia Malchynko, která finišovala ve sprintu se svojí jmenovkyní taktéž na 2. místě, ve skoku dalekém ji pak od medaile dělil pouze 1 centimetr. A přestože se klukům nepodařilo probojovat na stupně vítězů, skončil náš tým celkově na krásném 6. místě. Velká gratulace!
Foto a text: Mgr. Tereza Kučerová















