Zpracování osobních údajů a cookies

 

Zásady ochrany osobních údajů

V následujícím textu se dočtete, jakým způsobem nakládáme s osobními údaji, které získáváme na základě Vámi uděleného souhlasu nebo na základě právního základu pro zpracování osobních údajů. Tyto zásady jsou připraveny Základní školou, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace za účelem zajištění informační povinnosti dle čl. 13 GDPR.

 

1. Kdo bude vaše údaje zpracovávat?

Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace IČ: 60556102, se sídlem: Mutěnická 4164/23, 628 00 Brno (dále jen „ZŠ Mutěnická“)

 

2. Jaké osobní údaje zpracováváme?

Na základě Vašeho souhlasu či jiného právního základu zpracováváme následující údaje

  • jméno a příjmení (u fyzické osoby podnikatele i obchodní firmy, IČO a sídlo)
  • kontaktní údaje, telefonní číslo, mail
  • poštovní adresa
  • fakturační adresa

 

3. Z jakého zdroje osobní údaje pochází?

Osobní a kontaktní údaje pochází z telefonických a e-mailových poptávek.

 

4. Za jakým účelem zpracováváme osobní údaje?

Osobní údaje zpracováváme za účelem plnění uzavřených smluv, tedy za účelem vyřízení dotazů a odpovědi na poptávku zaslanou zejména přes kontaktní formulář. Za účelem plnění smlouvy komunikujeme skrze uvedené kontaktní údaje. V případě, že klient odsouhlasil využívání kontaktních údajů pro zasílání obchodních sdělení, pak údaje využíváme i pro zasílání obchodních sdělení. Klient se může kdykoliv odhlásit.

 

5. Komu jsou osobní údaje přístupné?

Osobní údaje zpracováváme manuálně i automatizovaně a jsou určené pouze oprávněným zaměstnancům ZŠ Mutěnická.

 

6. Soubory Cookies

K personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Web dále používá Google Analytics, nástroj určený pro analýzu dat.

 

7. Doba uchovávání osobních údajů

Osobní údaje uchováváme po dobu trvání smluvního vztahu s klientem a dále po dobu nezbytně nutnou pro naplnění právních základů nebo do odvolání souhlasu. Poté údaje vymažeme, případně využíváme jen do té míry, která si nevyžaduje další souhlas.

 

8. Jakým způsobem data chráníme?

Vaše data chráníme dostupnými technickými i organizačními opatřeními dle zákona či jiných závažných právních předpisů. Osobní údaje chráníme pomocí zabezpečovacích prvků jako je šifrovaná komunikace, bezpečnostní hesla, spolehlivé antiviry, smluvní mlčenlivostí a profesionálním přístupem. Vaše data jsme povinni poskytnout pouze v případě žádosti ze strany státních orgánů jako je Policie ČR a státním úřadům za účelem provádění kontrol.

 

9. Přístup klienta k osobním údajům

Klient má právo získat od správce přístup k osobním údajům. Po zaslání dotazu na  info@zsmutenicka.cz klient získá veškeré informace o zpracování osobních údajů a rovněž má právo zažádat o případnou úpravu nepřesných či špatných údajů. Klient má právo na výmaz, pokud již skončila archivační doba nutná pro naplnění účelu smlouvy, na omezení zpracování a na vznesení námitky, pokud se domnívá, že zpracování údajů není v souladu s GDPR.

 

10. Turnstile

Tato stránka je chráněna systémem Turnstile a společností Cloudflare, Inc.

 

Tyto zásady nabývají účinností dnem 1. 1. 2022 a jsou k dispozici online na www.zsmutenicka.cz . Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace si vyhrazuje právo tyto zásady změnit.