V úterý 7. listopadu se družstvo chlapců z 1. stupně naší školy zúčastnilo okresního kola florbalového turnaje ČEPS Cup, které se konalo na SH Tatranu Bohunice v Brně.

Chlapci do turnaje nastoupili sebevědomě a v prvním zápase jsme porazili ZŠ Hamry jednoznačně 4:0. Ve druhém zápase proti těžšímu soupeři ze ZŠ Novoměstská chtěli kluci navázat na předcházející výkon, což se jim také podařilo a získali další vítězství v poměru 3:2. V utkání se ZŠ a MŠ Křenová to byla jednoznačná jízda v poměru 7:0. Poslední zápas ve skupině nás čekal proti favoritovi, mužstvu ze ZŠ Zemědělská, kde po bojovném výkonu přišla první prohra 3:5.

Z druhého místa ve skupině jsme postoupili do semifinále, kde jsme bohužel nestačili na ZŠ Otevřená a prohráli jsme 4:0. Na konec přišel zápas o třetí místo, kde jsme mohli prohru zvrátit se skupinou ze ZŠ Zemědělská. Na jejich výkon jsme ale opět nestačili a výsledek byl 2:4 v náš neprospěch. Celkově jsme odcházeli s krásným 4. místem a bojovným výkonem, kde od nás nedostal soupeř nic zadarmo.

Všichni zúčastnění hráči si za výborně předvedené výkony zaslouží velkou pochvalu.

Turnaje se zúčastnili: Dominik Petz, Tomáš Lojek, Filip Radumilo, Matyáš Heinz, Matyáš Rybníček, Lukáš Man, David Ošmera a Marek Dobeš.

Mgr. Denis Czech

 

ČEPS Cup – florbalový zápas