V týdnu od 10. do 14.6. byli naši žáci 4. tříd na škole v přírodě v Pustých Žibřidovicích v Jeseníkách. S jakými pocity se vrátili a co všechno tam zažili, si můžete přečíst v jejich hodnoceních.

„Tato škola v přírodě byla úžasná jako všechny ostatní. Celá škola v přírodě byla na téma olympijských her. Bylo 6 světadílů: Austrálie, Evropa, Jižní Amerika, Severní Amerika (tam jsem byla já), Afrika a Asie. Hráli jsme různé hry, např. ponožkovanou, židličkovanou, fotbal a byla tam i stezka odvahy.“ (Iza, 4.B)

„Mně se to líbilo, hlavně ta stezka odvahy. Dal bych tomu 5 hvězdiček, protože mě to moc bavilo. Líbil se mi ten výlet na zámek, protože jsem se tam hodně naučil o tom, jak se tam žilo v té dané době, a bylo to hodně zajímavé. Děkuji za tu bezvadnou školu v přírodě paní učitelkám Kučerové, Brackové, Blažkové a panu učiteli Boudnému.“ (Míša, 4.A)

„Bylo to super! Bylo tam i hřiště na fotbal i dobré pokoje. Bylo to tam i hezky udělané. Měli jsme tam vlastní netradiční olympiádu. Programy paní učitelek byly super. Byli jsme na zámku Kolštejn.“ (Lukáš, 4.B)

„Škola v přírodě byla celkem super. Nejlepší zážitek byla jízda vlakem a zámek Kolštejn. Na škole v přírodě jsem měl i další zážitky, ale trvalo by věčnost, než bych to napsal, bylo by to na hodně dlouho.“ (Jirka, 4.A)

Mgr. Tereza Kučerová