V pátek 22. 6. 2018 se na školním hřišti uskutečnilo dlouho očekávané utkání mezi učiteli spolu s dalšími zaměstnanci školy a žáky, kteří v letošním školním roce navštěvovali fotbalový kroužek pana učitele Strouhala. Utkání mělo velký náboj, protože obě strany chtěli zvítězit, a přesto utkání nechyběla vzájemná úcta a smysl pro fair play. Do vedení hned v úvodu utkání šli po chybě „žáci“, za které se trefil kanonýr Kája Stejskal z 8. B. Tým učitelů následně zvýšil aktivitu a dočkal se vyrovnání, které zařídil pan učitel Urubčík. Následovalo několik neproměněných šancí, než se znovu trefil tým učitelů. Ve druhém poločase přidal učitelský tým ještě další dvě branky, v závěru odolal velkému tlaku týmu „žáků“ a také díky vynikajícímu výkonu brankáře, kterým byl pan školník Roman Trčka, zvítězil 4:1. Všem hráčům patří poděkování za pohlednou a fair play hru. Akce byla doprovázena hudebním výběrem Jakuba Veleckého, všichni hráči obdrželi láhve s pitím se svým jménem (poděkování patří paní uč. Práškové), sladkou odměnu a pro vítěze byl připraven putovní pohár, který pro tento rok nad hlavu vyzdvihl tým učitelů. Zvláštní poděkování si zaslouží Mgr. Strouhal za organizaci akce, žáci IX. A za pomoc s přípravou zápasu, Jakub Velecký za hudební doprovod během akce, pan dr. Boudný za nestranné řízení zápasu a všem divákům za vytvoření příjemné kulisy po celou dobu utkání. A teď už nám nezbývá, než se těšit na zápas učitelé vs. žáci v příštím školním roce, ať už tyto výběry změří síly v kopané, volejbalu nebo třeba florbalu:)

Mgr. Lukáš Musil

Složení týmů:

„Žáci“

Filip Přikryl (C)

Kája Stejskal

Patrik Boldi

Nicolas Bilý

Gino Bilý

Jakub Dočkal

David Mach (G)

 

„Učitelé“

Josef Strouhal (C)

David Urubčík

Lukáš Musil

Richard Glazunov

Roman Trčka (G)