O velké překvapení se postarali vybraní žáci a žačky 2. a 3. tříd, kteří se dne 18. 4. 2023 účastnili oblíbeného fotbalového turnaje pro 1. stupeň – McDonald´s Cup.

V nabité konkurenci fotbalových mužstev náš tým vyhrával jeden zápas za druhým. Na silnějšího soupeře narazil až v samotném finále. Chyběl tak malý kousek k postupu do městského kola soutěže, který by nikdo z nás nečekal. Lehké zklamání z posledního zápasu ovšem rychle odehnaly medaile za krásné 2. místo.

O týden později se turnaje účastnili starší žáci 4. a 5. tříd, kteří však na takový úspěch nenavázali. Přesto si žáci příjemné sportovní dopoledne užili a už se těší na příští rok.

Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy. Zvláštní poděkování patří tatínkovi a trenérovi panu Sýkorovi, který vypomohl s organizací mladšího mužstva.

Tým (1.-3.třída): Samková Izabela, Kostelecký Petr, Bednář Adam, Petz Dominik, Sýkora Matyáš, Řeřucha Matěj, Mácová Lea, Nippert Lukáš, Sýkora Robin, Wertheim Vojtěch, Wilda Tomáš, Literák Libor

Tým (4.-5.třída): Moc Matyáš, Kulendík Vojta, Máca Vojtěch, Vaňátko Jakub, Kalvoda Daniel, Koutný Jaroslav, Lojek Jiří, Větříček Radek, Vrba Matěj, Novotný Michal, Petzová Sofie, Šariský Robin

Mgr. Michaela Žďárská

Fotbalový turnaj McDonald´s Cup