Vážení rodiče,

z důvodu vládních nařízení jsou od 1. 3. 2021 uzavřeny školy k prezenční výuce pro všechny žáky.

Výuka bude vedena distanční formou. Informace k průběhu výuky budete dostávat od třídních učitelů
a učitelů vyučujících daný předmět. Komunikace probíhá i nadále prostřednictvím edookitu a MS Teams.

Školní družina není v provozu.

Školní jídelna vydává obědy formou výdejního okénka jako doposud pro žáky i cizí strávníky. Vzhledem k tomu, že nařízení vlády k uzavření škol bylo rozhodnuto až v pátek 26. 2. 2021 večer, děti z nultého, prvního a druhého ročníku, které se doposud stravovaly ve školní jídelně a jsou na pondělí 1. 3. 2021 stále přihlášené, budou v pondělí 1. 3. 2021 ráno dodatečně automaticky odhlášeny ze stravování, a to včetně pondělí 1. 3. 2021.

Děti je nutné v případě zájmu k odebírání obědů (včetně 1. 3. 2021) znovu nahlásit e-mailem na adresu: dvorakova@www.zsmutenicka.cz.

Výdej obědů: 11:15 – 12:30.

Škola již podle nových pravidel nevyplňuje žádné potvrzení pro „ošetřovné“

Další informace Vám budeme poskytovat na základě vývoje epidemické situace a pokynů vlády, ministerstva zdravotnictví a ministerstva školství.