Jak jsme na tom s logikou?

V průběhu celého října probíhala celorepubliková online soutěž Logická olympiáda, která si klade za cíl prověřit schopnosti samostatného logického uvažování žáků.

Do letošního ročníku se zapojilo 62 žáků naší školy, mezi kterými byli dokonce i prvňáčci a druháčci.

K žákům s nejlepším logickým uvažováním na naší škole patří Jindřich Hvězda (4.A, kvantil 89,3), Martin Škoda (9.B, kvantil 88,4), Matyáš Ošlejšek (8.B, kvantil 82,1), Eliška Wildová (8.A, kvantil 80,0) a Marija Andrijčenko (2.C, kvantil 74,8). Mezi žáky prvních tříd byli nejlepší Vojtěch Přibyl (1.A) a Lara Stossová (1.B).

Všem účastníkům děkujeme za jejich snahu a ochotu zapojit se do této nezvyklé soutěže. A už nyní se těšíme na jejich výkony v příštím ročníku.

Mgr. Tereza Kučerová