V pondělí 22. 1. a ve čtvrtek 1. 2. se na naší škole uskutečnilo školní kolo fotbalového turnaje McDonald’s Cup, kde si mezi sebou změřili síly žáci 4. – 5. ročníku (starší kategorie) a žáci 2. – 3. ročníku (mladší kategorie).
Nejprve se proti sobě postavily týmy starší kategorie, kde jsme mohli vidět velkou bojovnost a skvělé fotbalové výkony. Nakonec si prvenství odnesl tým ze 4. C, který v turnaji neztratil ani bod, a tak zaslouženě mohl pozvednout nad hlavu pomyslnou trofej.
Nejlepší střelec – Matyáš Sýkora
Nejlepší hráčka – Sofie Petzová
V mladší kategorii byly výkony ještě vyrovnanější a po sérii napínavých zápasů nakonec vítězi ze 3. B stačilo na celkový triumf jen 8 bodů.
Nejlepší střelec – Vojta Wetheim
Nejlepší hráčka – Lea Mácová
Ve všech zápasech jsme viděli fotbalový talent, dřinu i týmovou práci. Nejlepší z nejlepších budou vybráni k reprezentaci školy v městském kole turnaje Mc Donald´s Cupu.

Mgr. Denis Czech