Bylo to vlastně krátké období, než jsme zase zůstali všichni doma. Přesto věříme, že malé děti, které v této době chodily do školy, se v družině nenudily. Ze společných akcí, jako byl turnaj v mini kulečníku a závody na bobech, jste si už mohli obrázky prohlédnout.

Letošní pěknou zimu děti odpoledne využívaly hlavně k bobování, stavění sněhuláků, klouzání a dalším hrám, které počasí a sněhová nadílka nabízela. Nezahálely ani v jednotlivých odděleních. V období plesů a karnevalového veselí, které se za současné situace sice nekonají, vyráběly karnevalové masky, ,,pekly“ koláče, tvořily šašky, oblékaly papírové manekýnky. V některých odděleních si užily zábavné odpoledne v kostýmech, jinde proběhla módní přehlídka společenských šatů i s ,,odbornou“ porotou.

Různými výtvarnými a tvořivými technikami kreslily a tvořily zimu, krmítka s ptáky, zimní sporty, valentýnská srdíčka, pískové obrázky, v přípravné třídě vyzkoušely sladké kouzlení.

V období silných mrazů jste si mohli všimnout neobvyklé venkovní galerie na školním plotě s odlitky se zamrzlými mušlemi, kamínky apod.

Fotografie z jednotlivých aktivit nabízíme v následující galerii.

vychovatelky školní družiny