V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Od Vánoc po masopust
Bylo to vlastně krátké období, než jsme zase zůstali všichni doma. Přesto věříme, že malé děti, které v této době chodily do školy, se v družině nenudily. Ze společných akcí, jako byl turnaj v mini kulečníku a závody na bobech, jste si už mohli obrázky prohlédnout.
Letošní pěknou zimu děti odpoledne využívaly hlavně k bobování, stavění sněhuláků, klouzání a dalším hrám, které počasí a sněhová nadílka nabízela. Nezahálely ani v jednotlivých odděleních. V období plesů a karnevalového veselí, které se za současné situace sice nekonají, vyráběly karnevalové masky, ,,pekly“ koláče, tvořily šašky, oblékaly papírové manekýnky. V některých odděleních si užily zábavné odpoledne v kostýmech, jinde proběhla módní přehlídka společenských šatů i s ,,odbornou“ porotou.
Různými výtvarnými a tvořivými technikami kreslily a tvořily zimu, krmítka s ptáky, zimní sporty, valentýnská srdíčka, pískové obrázky, v přípravné třídě vyzkoušely sladké kouzlení.
V období silných mrazů jste si mohli všimnout neobvyklé venkovní galerie na školním plotě s odlitky se zamrzlými mušlemi, kamínky apod.
Fotografie z jednotlivých aktivit nabízíme v následující galerii.
vychovatelky školní družiny
















