V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Olympiáda z českého jazyka
Koncem března se na naší škole opět po několika letech konala olympiáda z českého jazyka, do níž se přihlásilo 40 žáků ze 4. a 5. tříd. Ti museli prokázat své znalosti českého jazyka v různých přesmyčkách, slovních hříčkách a zajímavých úlohách zaměřených na význam slov, slovní druhy i čtení s porozuměním.
Mezi čtvrťáky si s těmito výzvami nejlépe poradili Anetka Manová, Anička Rausová, Vojta Přibyl ze IV. A
a Terka Štolfová ze IV. B. Absolutní vítězkou se stala Agáta Berky z V. B, kterou na pomyslné stupně vítězů doprovodili Mirek Novák a Ríša Seman z V. C a Elen Zvěřinová z V. B.
Všem vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast a za snahu.
Mgr. Tereza Kučerová

