V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Podzim v pracovních činnostech
Na podzim jsou kratší dny, chladnější počasí a v přírodě pobýváme už jen na krátkých vycházkách. A my nezahálíme ani ve škole.
5. A při podzimních toulkách nasbírala krásné přírodniny, které je inspirovaly k tvorbě ježků ze šišek. Povedli se jim, že?
Příroda venku opravdu hraje všemi barvami. A co takhle na talíři? 7. A a B pustili podzim do školní kuchyňky a vytvořili ve vaření skvělé podzimní mlsání. Ty pomazánky vypadaly skvěle, a taky skvěle chutnaly.



