Na začátku prosince se šli žáci 3.A  a 3.B podívat do divadla Radost na poněkud přerostlé žáky 3.B Macha a Šebestovou, kteří nám připomněli, jak získali utržené sluchátko, jak bojovali s bacily nebo jak přelstili piráty. Představení se dětem velmi líbilo.

V předvánočním čase si pak byli žáci třetích tříd doplněných o několik páťáků vyzkoušet typicky zimní sport – bruslení. Z důvodu vysoké nemocnosti se však nemohli zúčastnit všichni zájemci. Kluziště na Salesku tak patřilo 28 nadšencům, mezi kterými byli jak zkušení bruslaři, tak úplní začátečníci, kterým se věnovaly paní asistentky s paní učitelkou či pohledná panda. I přes drobné pády si všichni bruslení užili a těší se, až se opět dostanou na led.

                                                                                                                                                             Mgr. Tereza Kučerová