Dne 25. října 2018 se žákům I. i II. stupně představila profesionální cimbálová muzika Réva ze Zlína. Postupně byli žákům představeni všichni hudebníci a jejich nástroje  – cimbál, housle viola, kontrabas, klarinet, flétna a saxofon, které si žáci mohli prohlédnout i poslechnout jejich sólovou hru. Cimbálová muzika žáky zábavnou formou vtáhla do děje a střídáním různých hudebních žánrů ukázala, že dokáže zahrát nejen lidové písně a folklor, ale i vážnou hudbu, jazz, rock, country a filmovou hudbu. V podání Révy jsme měli možnost si poslechnout lidové písně, ale i Vltavu od Bedřicha Smetany, „Yesterday“ od Beatles, písně od skupiny Kabát a dokonce nás navštívil i Jožin z Bažin. V průběhu koncertu proběhlo několik znalostních soutěží o drobné ceny. Koncert se žákům líbil.

                                                                                                                Mgr. Magda Střelská