V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Recitační soutěž 3. tří
Na škole proběhla recitační soutěž pro žáky 3. tříd. Do školního kola postoupili vždy tři nejlepší recitátoři z každé třídy.
Soutěž se konala v multimediální učebně před ostatními dětmi, a tak všichni soutěžící museli ukázat nejen své recitační dovednosti, ale také velkou odvahu.
Všichni byli moc šikovní a své básně přednesli s nadšením a krásným výrazem. Vítězové si domů odnesli knihy básní jako odměnu za svůj výkon.
Všem recitátorům moc gratulujeme!
Bc. Eva Slavíčková









