V pátek 1. 3. 2019 se konal tradiční v pořadí již 19. školní ples. Svou úvodní řečí nás přivítali Matěj Fejta a Michaela Macků, král a královna plesu 2018. Vystupovaly mažoretky Kiki, které si přichystaly dvě vystoupení.
O hudbu a světla se nám starali Tomáš Oroš a Jakub Velecký.
Hráli jsem i spoustu zábavných her, jako tanec na novinách, tanec s míčkem na čele nebo sochy. Vystupoval i raper Erio. Potom přišlo na řadu vyhlášení ocenění. Nejkrásnější šaty vyhrála Juana Bijo (8. A), nejlepší tanečník Martin Maliňák (8. A), nejkrásnější účes Lucie Krupičková (7. B), Gentleman Ondřej Křivan (7. B).
Králem a královnou plesu pro rok 2020 byli zvoleni Pavel Holý a Karolína Lásková.
Hrálo spoustu rychlých písní ale i pár ploužáků.
Ples jsme si moc užili a doufáme, že se vydaří i příští rok.

S pozdravem žáci 9. B a 9. A