Žáci druhého stupně naší školy ZŠ Mutěnické měli letos příležitost přijít na dlouho očekávaný školní ples. Ples se konal 25. února ve školní jídelně. Nachystali ho žáci devátých ročníků, pro které to byla jedna z posledních příležitostí, kdy spojit své síly a užít si společný čas.

Celým večerem nás provázeli Lucie Rousová, Klára Škrdlová, Kryštof Vrzal a David Mareš. Deváťáci pro svoje spolužáky nachystali občerstvení, zábavné hry, tombolu, různé písničky všech druhů a hlavně spoustu zábavy. Součástí programu bylo také vystoupení mažoretek. Nesměla chybět ani ocenění NEJ. Ocenění největší Gentleman vyhrál Dominik Nečas. A cenu za nejlepší šaty vyhráli rovnou dvě dívky a to jsou Johana Juřicová a Nela Pavelková. Králem školního plesu se stal Fabian Němec a královnou Jennifer Rochlová.

Přejeme jim, aby se jim jejich ples povedl jako tenhle. A nakonec chceme poděkovat firmě Prefa Brno, která ples sponzorovala. Věříme, že stejně jako my si ples užili všichni, kteří se ho zúčastnili.

Mia Matulajová, Anna Březinová, žákyně 9.A

Fotky z plesu najdete na rajčeti – https://zsmutenicka-brno.rajce.idnes.cz/2022_02_Skolni_ples/