V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Školní turnaj ve stolním tenisu
V pondělí 14. a v úterý 15. 10. se na naší škole uskutečnil turnaj žáků a žákyň druhého stupně ve stolním tenise. V pondělí změřila svoje síly děvčata a to ve dvou kategoriích – mladší děvčata (6. a 7. ročník) a starší děvčata (8. a 9. ročník), celkem 23 hraček. Po odehrání zápasů ve skupinách následovalo Play-off, ve kterém si nejlépe vedly:
6. – 7. ročník
- Viktorie Švarcová
- Lucia Beňová
- Simona Machová (všechny 7. A)
8. – 9. ročník
- Lucie Škodová (8. B)
- Sára Dobrozemská
- Nicol Reissingerová (obě 8. A)
V úterý odehráli svůj turnaj chlapci – 6.-7. ročník (18 hráčů), 8.-9. ročník (12 hráčů). Následovalo Play-off, v němž byli nejúspěšnější tito žáci:
6. – 7. ročník
- David Mareš (7. B)
- Miroslav Koukal (6. B)
- Matěj Šťastný (7. A)
8. – 9. ročník
- Vojtěch Pustina
- Nikolas Šmétka
- Nicolas Bilý (všichni 9. A)
Všem účastníkům patří poděkování za chuť věnovat se smysluplné tělovýchovné aktivitě a také za dobré chování v průběhu obou turnajů.
Text: Mgr. Lukáš Musil
Foto: Mgr. Jana Řiháková, Michal Dobeš (7. A)








