V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Skvělý den v Rudici
Třída 5.A zamířila na svůj školní výlet do Moravského krasu do obce Rudice a jejího okolí. Strávili jsme zde skvělý den, během kterého jsme navštívili muzeum Větrný mlýn, absolvovali jsme 5 kilometrovou stezku s úkoly a luštěním, zašli jsme se podívat do „Duhového“ lomu Seč a nevynechali jsme ani známé Rudické propadání a skálu Kolíbky, v níž jsou jeskyně, které obývali v pravěku naši předkové.
A jaké jsou ohlasy dětí na tento výlet? „Doporučujeme výlet do Rudice.“ „Plnili jsme úkoly a bylo to docela zajímavé.“ „Mlýn byl pěkný.“ „Určitě bychom tam jeli zas.“
Mgr. Tereza Kučerová








