Dne 27. dubna se ZŠ Mutěnická zúčastnila 8. ročníku Štafetového poháru pro žáky a žákyně 1. stupně základních škol, kterou pořádal Český atletický svaz.

Naši školu reprezentovali vybraní žáci a žákyně z 2. až 5. tříd a to: Sofie Medková, Lukáš Vytopil, Matyáš Sýkora, Natálie Meixnerová, Adéla Kopřivová, Lukáš Odrazil, Tereza Lindušková, Šárka Ošlejšková, Marek Dobeš, Matěj Vrba, Dominika Sedláčková, Nela Zouharová, Janek Foltýn, Vojta Kulendík, Jakub Šíma, Adéla Přikrylová, Martin Opletal, Adéla Maláčová, Adéla Škrdlová, Jan Březina.

Naši reprezentanti se po velmi vyrovnaných výkonech umístili na krásném 12. místě z celkového počtu 15. družstev.

Počasí nám přálo a dokonce i svítilo sluníčko.

Naši žáci se vzorně chovali nejen na samotných závodech v areálu AC Moravská Slavia Brno, ale i v průběhu přesunu na tuto akci.

Tímto bych jim chtěl moc poděkovat a popřát jim do dalších let mnoho sportovních úspěchů.

Dále bych poděkoval panu Sýkorovi, tatínkovi od Matyáše, který s námi na závodech byl a pomohl nám jako doprovod a organizátor a za školu paní učitelce Böhmerové za doprovod.

Sportu zdar

Mgr. Vít Gajdoš, učitel TV

Více fotek najdete ta rajčeti – https://zsmutenicka-brno.rajce.idnes.cz/2022__03_Stafetovy_pohar/