Žáci 4. tříd se v měsíci květnu zúčastnili přírodovědné olympiády, ve které si mohli ověřit své znalosti o přírodě, rostlinách i živočiších. Soutěžící řešili zajímavé úkoly a prokázali nejen své vědomosti, ale také schopnost logického uvažování. Tři nejúspěšnější...
Turnaj ve stolním tenise
Od 21. března do 25. března proběhl ve školní družině turnaj ve stolním tenise.
Turnaj se odehrál ve dvou kategoriích pro mladší žáky (0. třída až 2. třída) a pro starší žáky (3. třída až 5. třída). Celkem se přihlásilo 51 dětí.
Děti se velmi snažili a byli odměněni vítězným pohárem, diplomem, medailemi a pěknými cenami.
Všem vítězům turnaje blahopřejeme, ostatním soutěžícím děkujeme za účast.
Bc. Tatiana Šariská,
vychovatelka ŠD




