V pondělí 22. 6. 2026 jsme se vydali na školní výlet do Žďáru nad Sázavou. Ráno jsme vyrazili od školy na nádraží Královo Pole, odkud jsme jeli vlakem směrem do Žďáru nad Sázavou. Na cestu jsme se všichni moc těšili. Po příjezdu jsme si vyzkoušeli místní dopravu....
Úspěch našich žáků v projektu Empík cyklista
Žáci IV. A se v průběhu celého školního roku zapojovali do projektu dopravní výchovy Empík cyklista, během kterého si osvojovali důležité znalosti a dovednosti potřebné pro bezpečný pohyb v silničním provozu.
Po úspěšném ukončení projektu byli pozváni na slavnostní vyhlášení výsledků, které se uskutečnilo v Areálu dopravní výchovy a vzdělávání. Na této akci byli oceněni nejlepší jednotlivci, nejúspěšnější třídy i školy. Velkou radost nám udělalo ocenění naší žákyně, která dosáhla vynikajícího výsledku. Závěrečný test i praktické jízdy zvládla zcela bezchybně a za své výkony si ze slavnostního vyhlášení odvezla hodnotné ceny.
Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a oceněné žákyni srdečně gratulujeme k jejímu skvělému úspěchu!
Mgr. Lucie Doláková Šabatková

