V prvním říjnovém týdnu se 12 žáků 4. a 5. tříd ve svém volném čase zúčastnilo Logické olympiády,
která probíhala formou online testu.

Dané kategorie se v celé ČR zúčastnilo 13 728 žáků, mezi kterými se naši žáci rozhodně neztratili.
Za zmínku rozhodně stojí logické myšlení Olafa Plíška z 5. A (kvantil 96) a Jaromíra Marténka ze 4. A (kvantil 89). Hodnota kvantilu uvádí, že tito žáci dosáhli lepších výsledků než 96 % (respektive 89 %) všech řešitelů.

Pořadí nejlepších pěti žáků naší školy:

1. Plíšek Olaf, 5. A

2. Martének Jaromír, 4. A

3. Pížová Lucie, 4. C

4. – 5. Kraic Tomáš, 4. C

4. – 5. Syed Asiya, 4. C

Poděkování za účast si zaslouží i ostatní účastníci Brabcová Lenka ze 4. A, Foltýn Janek a Vaňátko Jakub ze 4. C, Nohavica Dominik a Šnajder Karel z 5. A, Ledina Patrik a Vrbová Kristýna z 5. B. Ti se dozví své výsledky po přihlášení na stránkách logickaolympiada.cz (Vstup do soutěže), případně u mě.

Mgr. Tereza Kučerová

 

Úspěch v logické olympiádě