V podělí 11. dubna se konalo školní kolo recitační soutěže žáků 1. – 3. ročníku. Žáci postupovali z třídních kol do tohoto finále, kde za přítomnosti diváků a odborné poroty předváděli své nejlepší výkony. I když někteří měli trému z vystupování před publikem, překonali ji a my diváci jsme si užili až uměleckých výkonů. Na stupínky vítězů však mohli jen tři nejlepší. Porota spravedlivě ocenila tyto žáky:

 1. ročník
  1. místo: Michal Hulewicz – Princeznička na bále
  2. místo: Eliška Kozlová – Bublifuk
  3. místo: Elen Zvěřinová – Maminčin dar
 2. ročník
  1. místo: Matyáš Heinz – Paleček a jeho kamarádi
  2. místo: František Kopřiva – Nemalujte čerta na zeď
  3. místo: Ella Tlamková – Jak rosteme
 3. ročník
  1. místo: Jan Škorvánek – Lesní studánka
  2. místo: Ellen Štěrbová – Jaro
  3. místo: Tereza Lindušková – Tygrův den

Poděkování samozřejmě patří všem dětem, které se soutěže zúčastnily samozřejmě jejich rodičům za přípravu těchto dětí na soutěž.

Mgr. Jaromír Špaček – koordinátor soutěže