Pravidelně se naši žáci 3. – 5. ročníků účastní Olympiády dětí 1. stupně ZŠ města Brna v atletice. I letos jsme dne 13. 6. 2018 vyrazili na ZŠ Laštůvkova v Bystrci porovnat své atletické schopnosti s žáky z ostatních brněnských škol. Žáci byli rozděleni do skupin podle věku a pohlaví a během dopoledne absolvovali tři atletické disciplíny: běh na 60 m, hod míčkem a skok do dálky. V každé skupině bylo přibližně padesát závodících. I když konkurence byla veliká, naši žáci se umístili na předních místech. Skvěle nás reprezentovala žákyně páté třídy Viktorie Švarcová, která si vybojovala 3. místo. Výsledky ostatních můžeme shlédnout pod odkazem níže.

Všem atletům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy. Přejeme jim spoustu dalších atletických úspěchů.

                                                                                                                           Mgr. Magda Střelská

Výsledky atletického trojboje zde:

Atletika 3.-5.ročník 2018_vysledky