V minulé hodině českého jazyka přivezla paní učitelka velkou šedou krabici na kolečkách. Byli jsme zvědaví, co v ní je. Když otevřela dvířka a začala z jednotlivých zásuvek vytahovat notebooky, byli jsme nadšení, ale také trochu nervózní, protože někteří z nás drželi takové zařízení ve svých rukou poprvé.

Během chvilky jsme notebooky oživili a přihlásili jsme se. Potom jsme podle pokynů našli a spustili internetový prohlížeč a vyhledali jsme si potřebné stránky. Poté už jsme se každý sám začetli do poutavého příběhu a plnili úkoly, které souvisely s příběhem. Většina z nás si po úspěšném vypracování úkolů ještě stihla procvičit vyjmenovaná slova.

I když jsme měli zpočátku potíže s ovládáním pomocí touchpadu a orientací na klávesnici, moc nás to bavilo a už teď se těšíme, až paní učitelka zase do naší třídy přiveze mobilní počítačovou učebnu.

žáci 3. A