Milí rodiče, i přes chladné počasí si děti užily pěknou procházku kolem rybníka, vybláznily se v místním bazénu a den zakončily úžasnou večeři, při které si každý přišel na to své. V dalších dnech nás čeká bazén jak dopoledne tak odpoledne, spousty her, snídaně a večeře formou rautu.

Ve středu si po vydatné snídani děti zaplavaly hodinu v bazénu a po obědě je čekal výlet do pohádkové vesničky, kde si prohlédly jak Červenou karkulku, perníkovou chaloupku nebo vodníka. Celou vycházku nás provázelo pěkné slunné počasí, které vydrželo až do večeře.

Ve čtvrtek jsme se opět probudili do krásného slunečného dne, ve kterém nás čekaly vodní soutěže a pokladovka v krásném lese nedaleko hotelu. Večer proběhlo vyhodnocení soutěží a balení kufrů na cestu domů.

učitelský kolektiv