V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Škola v přírodě – 2. turnus
Škola v přírodě v Milovech Včera v dopoledních hodinách se naši žáci ubytovali v hotelu 9Skal v Milovech. Hned po obědě měli žáci hodinu plavání v místním bazénu. Byli rozřazeni na plavce a neplavce a zahráli si různé hry s plaveckými pomůckami pod naším odborným dohledem. Pak následovala večeře a po ní procházka do lesa a soutěž v házení šišek. V devět měli večerku. Druhý den je čekala snídaně v podobě rautu, kde si každý nabral na co měl chuť. Poté je čekalo jak dopolední tak odpolední plavání, v kterém žáci dělají velké pokroky. Dnes už je čeká pouze pobyt na sluníčku, večeře a spánek.
Škola v přírodě – pokračování Počasí nám vychází pěkně a tak jsme si po dopoledním plavání udělali výlet do Pohádkové vesničky v Podlesí. Po návratu jsme rozdali diplomy ze soutěží v plavání a po večeři si děti ještě zahrály hru v lese, aby se řádně unavily a po večerce spaly až do rána. Zítra nás čeká den plný her a soutěží v bazénu a zábavy v přírodě.










































