Škola v přírodě v Milovech Včera v dopoledních hodinách se naši žáci ubytovali v hotelu 9Skal v Milovech. Hned po obědě měli žáci hodinu plavání v místním bazénu. Byli rozřazeni na plavce a neplavce a zahráli si různé hry s plaveckými pomůckami pod naším odborným dohledem. Pak následovala večeře a po ní procházka do lesa a soutěž v házení šišek. V devět měli večerku. Druhý den je čekala snídaně v podobě rautu, kde si každý nabral na co měl chuť. Poté je čekalo jak dopolední tak odpolední plavání, v kterém žáci dělají velké pokroky. Dnes už je čeká pouze pobyt na sluníčku, večeře a spánek.

 

 

Škola v přírodě – pokračování Počasí nám vychází pěkně a tak jsme si po dopoledním plavání udělali výlet do Pohádkové vesničky v Podlesí. Po návratu jsme rozdali diplomy ze soutěží v plavání a po večeři si děti ještě zahrály hru v lese, aby se řádně unavily a po večerce spaly až do rána. Zítra nás čeká den plný her a soutěží v bazénu a zábavy v přírodě.