Milí rodiče, máme první den za sebou a máme se dobře. Zabydleli jsme se a po obědě jsme podnikli vycházku do okolí hotelu. V tu dobu nám hustě sněžilo, padaly kusy sněhu a za chvíli sněžení vystřídalo sluníčko. V plavání jsme se rozřazovali do plaveckých skupin a zopakovali jsme si plavecký styl znak. Večeře byla super – řízečky, špízy, pizza, dukátové buchtičky, koláče… mňam! 🙂

Myslíme na Vás!

Vaši plavci

 

 

 

Milí rodiče,

druhý den je u konce. Dnes jsme dvakrát plavali – dopoledne a odpoledne. Trénovali jsme plavecký styl prsa a užívali jsme zábavu ve vodě. Odpoledne svítilo i sluníčko a my jsme si ho užili při sportovních a vědomostních hrách na hřišti. Jídlo nám chutná a je ho dost. Zítra nás čeká zase dopolední plavání, soutěž v potápění a hry ve vodě. Odpoledne vyrážíme na výlet do okolí, navštívíme Malínskou skálu.

Pozdrav posílají plavci

 

 

 

Milí rodiče,

ve středu odpoledne jsme v lese stavěli domečky pro skřítky a večer jsme měli promítání filmu. Máme za sebou předposlední den školy v přírodě. Dnes bylo plavání nabyto soutěžemi a závody. Plavali jsme na výdrž na Mokré vysvědčení. Stavěli jsme plavidla a plavili se na nich. Jídlo nám moc chutná a líbí se nám, že si večeři i snídani můžeme vybírat z několika druhů. Zítra je pátek a zároveň poslední den školy v přírodě, čeká nás dopolední plavání a zábavné aktivity ve vodě, potom oběd a odjezd domů.

Těšíme se na Vás!!

Vaši plavci

Mgr. Magda Střelská