V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Soutěž s panem Popelou – Sběr papíru
„Soutěž s panem Popelou“ je ekologická soutěž pro školy, která by měla provázet současnou mládež jak ve škole, tak i mimo ni a dát jí možnost zamyslet se nad stávajícím neutěšeným stavem životního prostředí.
PROSÍME ŽÁKY, ABY SE SPOLU S RODIČI ZAPOJILI DO SOUTĚŽE ŠKOL VE SBĚRU PAPÍRU. ODEVZDÁVEJTE PAPÍR V PROSTORÁCH VSTUPNÍHO VESTIBULU A ŠATEN RÁNO OD 7.00 – 9.00 HOD. PŘI ODEVZDÁNÍ NAHLASTE JMÉNO ŽÁKA, TŘÍDU A HMOTNOST PAPÍRU.
TERMÍNY PRO VÝBĚR PAPÍRU: od středy 6. 11. 2019 do čtvrtka 14. 11. 2019.
Pomozte nám se důstojně zúčastnit. Děkuje ŽP.

