Do školního kola pěvecké soutěže Superstar, které proběhlo v úterý 7. února 2023, se přihlásilo bezmála 40 malých zpěváčků. Zazněly písničky různých žánrů – lidové, pohádkové, ale i moderní. Z každé věkové kategorie si diplom s cenou odnesli první tři výherci. Ale ani ostatní účastníci soutěže neodešli s prázdnou a získali alespoň drobnou odměnu. Vítězové na prvních dvou místech navíc postoupili do obvodního kola.
To se konalo o tři týdny později opět u nás na škole. Soupeři přijeli z dalších tří okolních škol. Úroveň soutěže byla podstatně vyšší, slyšeli jsme moc pěkné písničky. V tomto kole se nejlépe dařilo Vašíkovi Kozlovi z 1.B (3. místo) a Sabince Kutlákové z 1.B, která obsadila 1. místo a zajistila si tím postup do městského kola.
S nejlepšími z nejlepších jsme se setkali na ZŠ Antonínská 8. března 2023, kde proběhlo městské kolo. Moc pěkný výkon podala opět Sabinka Kutláková, která si, i když silně nachlazená, vyzpívala vítězství. Moc gratulujeme!!!
Školní kolo:
1.místo – Sabina Kutláková, Václav Kozel, Jana Meixnerová, Marek Dobeš, Alois Bártek
2.místo – Agáta Berky, David Krejčiřík, Lukáš Zobal
3.místo – Eliška Kozlová, Vojtěch Werthaim
Obvodní kolo:
1.místo – Sabina Kutláková
3.místo – Václav Kozel
Městské kolo:
1.místo – Sabina Kutláková