Na konci dubna se žáci naší školy zúčastnili městské soutěže ve futsalu, která se konala na ZŠ Svážná. Z několika desítek přihlášených škol naši žáci po disciplinovaném a takticky vyspělém výkonu, podpořeném individuální dovedností obsadili celkové skvělé 4. místo.

Ve skupině po jednoznačných výsledcích 4:0, 5:1, 4:0 (ZŠ Merhautova, ZŠ Pavlovská a ZŠ Arménská) jsme postoupili do vyřazovacích bojů. Tam kluci pokračovali v zodpovědném výkonu a po výsledcích 2:1 a 3:0 (ZŠ Jana Broskvy a ZŠ Krásného) jsme se probojovali až do bojů o medaile. Zde jsme narazili na dosavadní výkonnostní strop a obsadili celkové čtvrté místo z brněnských škol.

Rád bych velmi poděkoval všem nominovaným žákům  – Vojta Pustina (7.A), Nicholas Bilý (7. A), Gino Bilý (8.A), Patrik Boldi (8.A), Frederik Hubený (8.A), David Mach (8.A), Patrik Horňáček (8.B), Vladislav Melnyk (8.B) a Filip Přikryl (9.A). Skvěle reprezentovali a příkladně bojovali jako jeden tým.

 

                                                                                                                      Mgr. Josef  Strouhal