V pondělí 22. 6. 2026 jsme se vydali na školní výlet do Žďáru nad Sázavou. Ráno jsme vyrazili od školy na nádraží Královo Pole, odkud jsme jeli vlakem směrem do Žďáru nad Sázavou. Na cestu jsme se všichni moc těšili. Po příjezdu jsme si vyzkoušeli místní dopravu....
Žákovský parlament zpříjemnil odpoledne seniorům
Děti ze žákovského parlamentu naší školy se vydaly na návštěvu do místního domova důchodců, aby strávily čas se seniory a zpříjemnily jim den. Cílem této akce bylo propojit generace, podpořit vzájemné porozumění a vytvořit radostnou atmosféru pro všechny zúčastněné. Během odpoledne si děti a senioři zahráli deskovou hru „Člověče, nezlob se!“.
Děkujeme dětem za jejich čas, energii a laskavý přístup a také personálu domova důchodců za vřelé přijetí. Věříme, že tato akce nebyla poslední a že se podobná setkání budou opakovat i v budoucnu!
Mgr. Nikola Bracková

