V krásném jarním květnovém týdnu si mohly děti 0. - 2. tříd vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je stát se na chvíli včelkou. Do školy za námi zavítala včelařka paní Iva Drápelová, která děti provedla programem Jak vzniká med. Děti se dozvěděly, jak se pozná trubec,...
Žákovský parlament zpříjemnil odpoledne seniorům
Děti ze žákovského parlamentu naší školy se vydaly na návštěvu do místního domova důchodců, aby strávily čas se seniory a zpříjemnily jim den. Cílem této akce bylo propojit generace, podpořit vzájemné porozumění a vytvořit radostnou atmosféru pro všechny zúčastněné. Během odpoledne si děti a senioři zahráli deskovou hru „Člověče, nezlob se!“.
Děkujeme dětem za jejich čas, energii a laskavý přístup a také personálu domova důchodců za vřelé přijetí. Věříme, že tato akce nebyla poslední a že se podobná setkání budou opakovat i v budoucnu!
Mgr. Nikola Bracková

