O projektu:

Základní škole Mutěnická byl dne 23. 2. 2012 schválen grantový projekt

reg. č. CZ.1.07/1.4.00/21.3611

Projekt je zaměřen na:

Projekt jsme získali z Ministerstva školství a měl by rozšířit možnosti využívání informačních technologií na škole.

Cílů projektu bude dosaženo prostřednictvím realizace klíčových aktivit, které slouží ke zkvalitnění práce žáků ve škole i doma:

– základ projektu je ve využívání elektronických učebnic žáky

– využívání e-učebnic z domova prostřednictvím připojení k internetu a prověřit možnost postupného odstranění „papírových učebnic“,

– součástí e-učebnic budou i pracovní sešity, které pro žáky 2. Stupně budeme hradit z projektu.

Aktivity bude realizovat projektový tým žadatele, jež je složen ze zkušených pedagogů, kteří budou zapojeni do všech KA. Do projektu bude zapojen i zkušený manažerský tým žadatele.

Mezi významné aktivity projektu patří i další vzdělávání pedagogických pracovníků, zefektivnění komunikace a přenos informací mezi rodiči a školou.

PaedDr. Ilona Sokolová, ředitelka školy